Tipy na výlet

EXPOZICE PTAČÍCH BUDEK A KRMÍTEK V BOTANICKÉ ZAHRADĚ V PRAZE

iStock 000002193335SmallPlánujete cestu do Prahy? Nechcete ztrácet čas nákupy, ale nevíte, jak zaplnit čas? Pak vám vřele doporučujeme návštěvu venkovní expozice Ornamentální zahrady, výstavního sálu Botanické zahrady v Praze. Od 16.1.2012 - 29.2.2012, denně od 9 – 16 hodin se zde koná čtvrtý ročník výstavy ptačích budek a krmítek.

  

 

 

 

Na výstavě budete seznámeni s nejvhodnějšími typy budek jak pro malé pěvce, stejně tak i s budkami pro větší ptactvo, jako jsou sovy, kavky a poštolky.

Výstava nabídne i krmítka osvědčených typů, ale i doporučení, jak ptáky správně krmit.

Souběžně proběhne výstava soutěžních výrobků – budek i krmítek od žáků pražských škol. Soutěž vyhlásilo občanské sdružení Ornita v rámci projektu „Ptáci v naší zahradě“.

Průvodcovská služba pouze pro předem objednané skupiny. Zájemci se mohou objednávat na telefonu 603 582 191 nebo na e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Průvodcovská služba je zajištěna v pracovní dny, denně 9 – 13 h. Poplatek za průvodce: 250 Kč/skupina/hodina. Pracovní listy k výkladu zdarma.

Vstup na akci je zdarma.

Více informací na www.botanicka.cz